עובדות מדהימות על קוקטיילים ואלכוהול

האם ידעת שיש מזקקות שמשמיעות מוזיקה למשקאות שלהם? מהו מספר הבועות בבקבוק שמפנייה? איך נראה השייקר הראשון? אם לא.. הנה לכם כמה עובדות על עולם הבר והאלכוהול שבטח יעניינו אותך..


  • מדוע משיקים בכוסות כשעושים "לחיים"?

ישנן מספר אגדות המסבירות את הסיבה למסורות השקת הכוסות זו בזו כשעושים "לחיים". ההסבר ההגיוני והנפוץ ביותר לוקח אותנו אחורה בזמן לתקופת האימפריה הרומית. קיסרים ומנהיגים פחדו שאויביהם ירעילו אותם באוכל ובשתייה ולכן חיפשו שיטה לוודא שהמשקה שבידם אינו מורעל. הפתרון היה שלפני שתיית כוסות היין היו משיקים את 2 הכוסות אחת בשנייה, עם התנגשות הכוסות היה נשפך מעט מכל כוס לתוך הכוס של השותף וכך יכלו לוודא שאין האחד מרעיל את השני.


  • השמעת מוזיקה עוזרת לא רק להתפתחות התינוק

כולנו שמענו שהשמעת מוזיקה קלאסית עוזרת להתפתחות התינוק עוד שהוא בבטן אמו. אך האם ידעתם שישנם יצרני אלכוהול שמאמינים בהשמעת מוזיקה לחביות?.

לדוגמא, מזקקת הדסון ברבן שבניו יורק מאמינה בהשמעת מוזיקת "דאבסטפ" לחביות בתהליך היישון. כמו כן, קיים ליקר שוקולד מפורסם בשם "מוצרט" שבמזקקה משמיעים למיכלי היישון מוזיקה קלאסית של מוצרט על מנת "לשבח את הליקר".  • גם פינגווינים משקשקים לפעמים

אחת העובדות המוזרות ביותר ששמענו היא שהשייקרים הראשונים בעולם היו מעוצבים בצורת פינגווין. אנחנו ממש לא בעד התעללות בבעלי חיים, אבל היינו שמחים לשים את ידינו על איזה פינגווין זקן כמו בתמונה.
  • אוהבים מרגריטה?

ידוע לכולם שקוקטייל המרגריטה מאוד פופולארי, אך האם ידעת שבארצות הברית נמזגות בממוצע 185,000 מרגריטות כל שעה?


  • מספר הבועות בבקבוק שמפנייה

אם אתם חובבי שמפנייה בטח אתם מכירים את העובדה הזאת, בבקבוק שמפנייה ישנן כ49,000,000 בועות!. בכל בקבוק יש לחץ של יותר מפי 3 מגלגל רכב סטנדרטי. לכן, בפעם הבאה שתעיפו את הפקק לאוויר מאוד מומלץ להיזהר ולשמור על העיניים.

כמה מהעובדות באמת הכרתם? שתפו אותנו בתגובות...

2 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול