ברמן, עבודת החלומות שלך!

אם עברה לכם פעם המחשבה בראש לעבור לצד השני של הבר, לחוות את חווית היציאה מנקודת מבטו של האיש שמכין את המשקאות, ריכזתי עבורכם מספר סיבות ללכת עם הלב ולמצוא עבודה כברמן.


  • להכיר חברים חדשים

בכל בר תחלופת הלקוחות היא גבוהה ותצרו אינטראקציה עם מגוון רחב של אנשים ממקומות שונים , עם דעות שונות, תחביבים שונים ותרבות שתייה שונה. זוהי הזדמנות נהדרת לפתח את המעגל החברתי ולהיפתח לאנשים חדשים. לקוחות שתצליחו לפתח איתם שיחה טובה יזכרו אתכם ויחזרו לבקר מספר פעמים עם הזמן תיצרו חברויות חדשות עם אנשים שלא תכירו בשום מקום אחר.


  • צבור כלים לחיים

תפקיד הברמן דורש יכולת עבודה תחת לחץ, התמודדות עם לקוחות, יכולות חברתיות, ועבודת צוות. משמרות ארוכות של עמידה על הרגליים יכולות גם הן לתרום ולעצב את האישיות שלכם.


  • למצוא אהבה

בכל בר הברמן במרכז העניינים, כל הלקוחות יסתכלו ויבחנו אתכם כל הזמן, ולא מעט יתחילו אתכם או יהיו סופר נחמדים אליכם בשביל ש"תפנקו" אותם. תחלופת האנשים שיעברו אצלכם בבר מעלה את הסיכוי שיום אחד תמצאו מישהי/ו שבאמת בעניין שלכם ורוצה להכיר אתכם יותר. לכו תדעו.. אולי תמצאו את מי שיהיה הג'ין לטוניק שלכם.


  • להרגיש חלק מקהילה

לברמנים יש אחווה שלא תמצאו בשום מקצוע אחר. בתור ברמן בתל אביב אני יכול להגיד שאני מרגיש חלק מקהילה עצומה של ברמנים בברים השונים. תחומי עניין משותפים ורצון להתפתח וללמוד אחד מהשני יפתחו אצלכם תחושת שייכות, יקרבו אתכם לברמנים אחרים בעיר ואולי גם תרוויחו יותר צ'ייסרים בבילוי הבא שלכם.


  • להרוויח אחלה כסף

בתור ברמן אפשר להרוויח סכומים יפים מאוד של כסף. אין מה לעשות, אנחנו הברמנים חיים מטיפים, וככול שנהיה שירותיים יותר, ככה נרוויח יותר. אם הזמן תלמדו איך ליצור קרבה עם הלקוחות ולגרום להם להרגיש בבית ובאמצעות יכולות אלה הטיפים יעלו באופן משמעותי.


  • לעבוד בשעות הלילה

לכל האנשים שלא אוהבים לקום מוקדם בבוקר ומרגישים ערניים יותר בשעות הלילה, עבודה כברמן היא פתרון מצוין. ברמנים עובדים עד השעות הקטנות של הלילה ולא צרכים להתעורר לעבודה מוקדם.


  • לשמור על הכושר

בעולם שרוב האנשים יושבים כל היום במשרד על כיסא במשך שעות, עבודה מאחורי הבר מתאימה לאנשים יותר אקטיביים ותזוזתיים. זוהי עבודה שתצריך מכם לעמוד על הרגליים ולזוז במהירות ולמרות שתסיימו את הערב מותשים.. תרגישו שעשיתם משהו עם הגוף שלכם.


  • אלכוהול חופשי

עבודה כברמן מאשפרת לכם להנות ממגוון רחב של אלכוהול מכל העולם, לטעום מוצרים וטעמים שלא הכרתם, לשתות ולבלות בזמן העבודה. מי לא רוצה קצת אלכוהול בדם כדי להעלות את מצב הרוח ביום עבודה קשה. אך תיזהרו לא לשתות יותר מדי ולאבד את הריכוז.כמו בכל עבודה, לא הכל זוהר, זה לא קל לעמוד שעות ארוכות, לחייך ולתת שירות. אך עם זאת, כברמן אני חייב להגיד שזו מבחינתי העבודה הטובה בעולם, נותנת לי תחושת סיפוק ענקית, אני כל ערב חוזר הביתה עם חוויות וסיפורים חדשים, מכיר חברים חדשים, שותה ונהנה.

אם אתם חושבים שיש לכם את מה שצריך כדי להיות ברמנים.. אני ממליץ בחום.

4 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול